Papírgépi gépkezelő – Dunaföldvár

A hazai higiéniai papíripar vezető gyártója, a VAJDA-PAPÍR KFT. folyamatosan bővülő csapatába keres

PAPÍRGÉPI GÉPKEZELŐ

pozícióba munkatársakat.

Feladatok:

  • gépsor folyamatos üzemeltetése, beállítások, átállások végrehajtása
  • gyártásközi műszaki hibák elhárítása
  • munkaterület és gépsor tisztántartása
  • technológiai és minőségügyi követelmények betartása

Elvárások:

  • Gépkezelői/ gépbeállítói szakmai tapasztalat
  • Mechanikus szerelésben szerzett jártasság
  • Szakmunkás végzettség
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Terhelhetőség, jó fizikum

Előny: Műszaki végzettség, gépkarbantartásban, PAPÍRIPARBAN SZERZETT TAPASZTALAT

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Amit kínálunk: Új gyár, technológia, versenyképes jövedelem, cafeteria, hosszú távú fejlesztési program, megbízható vállalati háttér, támogatott melegétkeztetés

Jelentkezés: Papírgépi gépkezelő – Dunaföldvár

Vezetéknév
Keresztnév

Telefon

Önéletrajz feltöltése (kötelező)
Lakhely (város)

Milyen végzettséggel rendelkezik?
Szakmában töltött évek

Írj még magadról!

Honnan halott rólunk

Ismerőstől hallottam
Facebookon láttam
Egyéb
Újságban olvastam
Állásportálon találtam

A jelentkezéssel elfogadja adatkezelési szabályzatunkat.