Papírgépi gépkezelő – Dunaföldvár

A hazai higiéniai papíripar vezető gyártója, a VAJDA-PAPÍR KFT. folyamatosan bővülő csapatába keres

PAPÍRGÉPI GÉPKEZELŐ

pozícióba munkatársakat.

Feladatok:

  • gépsor folyamatos üzemeltetése, beállítások, átállások végrehajtása
  • gyártásközi műszaki hibák elhárítása
  • munkaterület és gépsor tisztántartása
  • technológiai és minőségügyi követelmények betartása

Elvárások:

  • Gépkezelői/ gépbeállítói szakmai tapasztalat
  • Mechanikus szerelésben szerzett jártasság
  • Szakmunkás végzettség
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Terhelhetőség, jó fizikum

Előny: Műszaki végzettség, gépkarbantartásban, PAPÍRIPARBAN SZERZETT TAPASZTALAT

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Amit kínálunk: Új gyár, technológia, versenyképes jövedelem, cafeteria, hosszú távú fejlesztési program, megbízható vállalati háttér, támogatott melegétkeztetés

Jelentkezés: Papírgépi gépkezelő – Dunaföldvár

Személyes adatok

Teljes név *
Születési dátum

Telefon (Mobil) *

Lakhely (város) *

Szakmai adatok

Bemutatkozás *
Tudja vállalni a 12 órás műszakot?

Egyéb információk

Ha Ön dohányzik, kibírja a 12 órás műszakot dohányzás mentesen?
Nettó bérigény

Mi a hobbid?
Mikor hívhatunk?

A jelentkezéssel elfogadom adatkezelési szabályzatot.