Mérlegképes könyvelő-Dunaföldvár

Mérlegképes könyvelőt keresünk bővülő csapatunkba!

Főbb feladatok, munkák:

    • gazdasági események főkönyvi kontírozása a számviteli törvény - a számviteli és adózási előírások,- és a számviteli politika figyelembevételével
    • teljes körű könyvelési feladatok önálló elvégzése
    • tárgyi eszközök analitikában és főkönyven történő rögzítése, aktiválása
    • részvétel a havi éves zárási folyamatban, egyes mérleg, illetve eredménykimutatás területek (pl. költség elhatárolások, tárgyi eszközök értékelése) zárási feladatainak támogatása
    • Statisztikák és egyéb jelentések, riportok összeállítása
    • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
    • aktív részvétel a külső és belső auditok, ellenőrzések lebonyolításában
    • a cégvezetés által meghatározott egyéb szakmai feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • mérlegképes könyvelői képesítés
    • megbízhatóság, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
    • felelősségérzet a munkakörébe tartozó teljes munkafolyamatért
    • nyitottság és folyamatos fejlődés iránti igény
    • jó elemző és problémamegoldó készség
    • gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)
    • minimum 3-5 éves teljes körű, termelő vagy kereskedő környezetben szerzett szakmai tapasztalat
    • integrált vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Papíriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • havi 50.000,- forint cafeteria
    • vállalati termékcsomag juttatás
    • étkezési hozzásjárulás
    • utazási költségtérítés
    • fejlődési lehetőség
    • hosszútávú munkalehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaföldvár

Jelentkezés: Mérlegképes könyvelő-Dunaföldvár

Személyes adatok

Teljes név *
Születési dátum

Telefon *

Lakhely (város) *

Szakmai adatok

A megpályázott pozícióhoz tartozó munkatapasztalat (szakmai évek száma)
Legmagasabb iskolai végzettség

Végzettség megnevezése
Többműszakos munkarendben eltöltött idő (évek száma)

Tudja vállalni a 12 órás műszakot?
Magyar nyelvű önéletrajz feltöltése *

Egyéb információk

Ha Ön dohányzik, kibírja a 12 órás műszakot dohányzás mentesen?
Nettó bérigény

Ha nem tudsz önéletrajzot csatolni kérlek, írj magadról pár sort.
Milyen hirdetési forrásból értesült a meghirdetett pozícióról?

A jelentkezéssel elfogadja adatkezelési szabályzatunkat.